Koszmarny zwiastun Call of Duty: Modern Warfare II z celebrytami

Call of Duty: Modern Warfare II na koszmarnym zwiastunie z celebrytami
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Call of Duty słynie ze swoich zwiastunów z “gwiazdami”. Na najnowszym trailerze możemy obejrzeć znane persony promujące Call of Duty: Modern Warfare II. I nie, nie jest to przyjemne doświadczenie.

Doceńcie moje poświęcenie, bo musiałem obejrzeć całą minutę i 36 sekund zwiastuna nowego Call of Duty: Modern Warfare II, aby o nim napisać. I to były bardzo bolesne minuty. Przepełnione żałością, a wręcz, jak to się dziś mówi – “krindżem”. Pal licho totalnie losowych celebrytów. Sam pomysł na taki trailer wydaje się absurdalny. Choć, trzeba to przyznać, CoD słynie z tego rodzaju marketingu.

Oto mamy bowiem celebrytów, którzy starają się, jak mogą, aby wywołać “hype” na nową grę spod szyldu Call of Duty. Gdybym nie grał w betę MWII, najpewniej totalnie olałbym tę grę po tym tylko zwiastunie. Żołnierska przyśpiewka, zachęcanie do kupienia nowego CoD-a, a wreszcie zalanie nas “celebryckością” to chyba główne klucze, którymi Activision kierowało się przy nagrywaniu reklamy. Zresztą, zobaczcie sami.

I jak? Bolało, prawda? W tym momencie na YouTube filmik ma ponad połowę łapek w dół, także nie tylko ja czuję się nim dość mocno poszkodowany. No dobra, aż takiej tragedii w samej realizacji nie ma, ale trzeba przyznać, że najlepszą zabawą jest po prostu czytanie komentarzy pod filmem, a nie oglądanie samej reklamy. To już coś znaczy.

Nie wiem, co tu robi Nicki Minaj czy niejaki Lil Baby, a chyba najbardziej odpowiednią osobą na swoim miejscu jest tutaj zblazowany gracz, Pete Davidson. To tylko jednak szczegóły. Ważne jest to, że niedawno otrzymaliśmy naprawdę fajny zwiastun samej gry, z nastawieniem na kampanię fabularną. Ta zapowiada się iście epicko i, oby, trwała dłużej niż 4 godziny. CoD: MWII debiutuje 28 października 2022 roku na PC oraz PlayStation 4 i 5 i Xbox One lub też Series X i S.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie