Patos, chaos i genialne sceny walki. Fabularny zwiastun Call of Duty: Modern Warfare II

Call of Duty: Modern Warfare II. Activision wkurza graczy idiotyczną radą
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Call of Duty: Modern Warfare II niebawem zadebiutuje. Activision opublikowało nowy zwiastun gry, tym razem skupiający się na fabule kampanii dla jednego gracza.

Do sieci właśnie trafił najnowszy zwiastun kampanii fabularnej Call of Duty: Modern Warfare II. Możemy na nim podziwiać dobrze znane weteranom serii postacie, nowe lokacje, do których trafimy oraz ogólną jatkę, w jakiej weźmiemy udział. Słowem – klasyka, ale w naprawdę fantastycznym wydaniu.

No bo przecież grafika jest tutaj tak niepodobna do tego, co znaliśmy z poprzednich odsłon… Infinity Ward powołało do życia faktycznie najpiękniejszą grę z całej serii, która imponuje pod wieloma względami. Niektóre otwarte tereny wyglądają naprawdę świetnie, a bardzo dobre wrażenie robią też zamknięte lokacje i oświetlenie. Grafika to zresztą tylko jeden z powodów, zgodnie z którymi stwierdziłem, że „MWII to najlepszy Battlefield od wielu lat„.

Cały zwiastun skupia się tym razem na kampanii dla pojedynczego gracza i zachęca nas praktycznie dokładnie tym samym, co każda inna odsłona cyklu. Amerykański patos wylewa się z ekranu, a my jako członkowie grupy dzielnych wojaków musimy uratować świat przed zagładą. Ponownie trafimy do krajów rozsianych na całym globie i weźmiemy udział w najróżniejszych misjach. Miejmy jednak nadzieję, że długość kampanii nie będzie wynosić ledwo 5 godzin, a twórcy przygotowali nieco zróżnicowania od ciągłego strzelania do wrogów.

Przypominam tym samym, że niedawno do sieci wyciekły spoilery fabularne. Lepiej mieć się na baczności, jeżeli najbardziej interesuje Was właśnie kampania. Po dość udanej becie i tak było sporo słów krytyki dotyczących niektórych systemów. Twórcy obiecali, że naprawią te problemy na premierę. Ta zaplanowana została na 28 października 2022 roku, ale posiadacze pre-orderów zagrają wcześniej.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie