Kosecki ostro o Ekstraklasie. Były zawodnik nie bierze jeńców i krytykuje polską ligę

Kosecki krytykuje Ekstraklasę. Zawodnik użył mocnych słów
Wiadomości

Jakub Kosecki znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi. Były zawodnik spędził trochę czasu w Ekstraklasie, później bezskutecznie próbował podbić zagraniczne ligi. Teraz ponownie zrobiło się o nim głośno, gdy postanowił skomentować poziom rodzimej ligi w piłce nożnej. Pytanie, czy jego słowa faktycznie należy brać na poważnie…

Kosecki nie przebiera w słowach. Padło na Ekstraklasę

Ekstraklasa to żaden poziom i nie ma jej co porównywać do innych lig — w takich słowach Kosecki skomentował rodzime rozgrywki w jednym z ostatnich programów w sieci. Były zawodnik nie kryje swojej pogardy do Ekstraklasy i uważa, że żadna gwiazda tej ligi nie ma szans w starciu w poważniejszych rozgrywkach.

Kontrowersyjnie? Owszem, zresztą niczego innego po tej postaci nie mogliśmy się spodziewać. Rzućcie okiem na pełną wypowiedź:

Jak oceniacie słowa byłego piłkarza? Faktem jest, że rodzima Ekstraklasa nie należy do piłkarskiej czołówki, nie ma z tym co dyskutować. Czy jednak aby na pewno takie słowa powinien wypowiadać piłkarz, który nie ma przecież na koncie zbyt wielu sukcesów? Jasne, podnosił puchary i mistrzostwa w barwach warszawskiej Legii, jednak nigdy nie był ani gwiazdą ligi, ani też czołową jej postacią.

Źródło: Twitter

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie