Kolekcja Uncharted na PS4 – dlaczego bez multi, 65 skórek, tryb Brutal i nowy screen

Zapraszamy na gorącą porcję ciekawostek na temat Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a. Twórcy tłumaczą m.in., co stoi na przeszkodzie, by w odświeżonej trylogii znalazł się tryb sieciowy.

Informacja o tym, że w kolekcji Uncharted na PS4 nie będzie rozgrywek multi, została ujawniona tuż po zapowiedzi potrójnego kotleta, w którym znajdą się odświeżone wersje: Uncharted: Fortuna Drake’a, Uncharted 2: Pośród Złodziei oraz Uncharted 3: Oszustwo Drake’a.


Gracze oczywiście męczą Naughty Dog pytaniami, dlaczego kolekcja zostanie obdarta z trybów sieciowych, nie rozumiejąc decyzji dewelopera. W końcu Eric Monacelli ze studia postanowił wypowiedzieć się na ten temat przy okazji rozmowy z serwisem Mashable. I jak to wytłumaczył? – Multi nie będzie, ponieważ Naughty Dog nie chce zakłócać niesamowitej wspólnoty, która wciąż uczestniczy w rozgrywkach sieciowych drugiej oraz trzeciej części Uncharted.

Nie wiem, czy satysfakcjonuje Was taka odpowiedź, lecz przy okazji dowiedzieliśmy się, że nawet drugie Uncharted z 2009 roku wciąż ma sporą rzeszę fanów siedzących on-line.

Kolejną ciekawostką serwowaną przez dewelopera na łamach Mashable jest liczba skórek, które przyjdzie nam odblokować podczas rozgrywki. Mamy dostać od 55 do 65 różnych przebrań.

Ponadto Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a otrzyma dodatkowe poziomy trudności – jeden dla początkujących i jeden dla osób, które lubią prawdziwe wyzwania. – Jeśli jesteś super-hardcorowcem, mamy dla Ciebie coś, co nazywamy trybem Brutal – zdradza Eric Monacelli.

W sieci wylądował również nowy screen z kotlecika, który prezentujemy na początku wiadomości. Przypominamy, że kolekcja Uncharted na PS4 debiutuje jeszcze w tym roku (7 października).

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet