Kingdom Under Fire II rozwinie skrzydła na PS4

Grafika na konsoli firmy Sony ma deklasować edycję na PC.

Sang Youn Lee producent studia Blueside podkreśla, że edycja dedykowana PlayStation 4 będzie również bardziej dopracowana. Twórca ma świadomość, że ta informacja może zdenerwować użytkowników komputerów ale mimo to zdecydował się na szczerość. Wersja gry na Xboksa One nie została jeszcze potwierdzona, ponoć spory wpływ na ostateczną decyzje będzie miał sam Microsoft.


Kingdom Under Fire II połączenie gry RPG i strategii czasu rzeczywistego. Fabuła będzie opowiadać o trzech zwaśnionych stronach konfliktu, które walczyć będą ze sobą o dominację w fantastycznym świecie Bersia. Wybierając jedną z nacji: Ludzi i elfów, ogry i orki bądź potwory i mutanty weźmiemy udział w spektakularnych bitwach, toczonych przez wielotysięczne armie.

Trzecie część znanej serii będzie stawiać przede wszystkim nacisk na wieloosobowe potyczki przez internet. Miłośnicy kampanii przeznaczonych dla pojedynczego gracza nie mają jednak powodów do smutku, gdyż tego rodzaju tryb również zostanie zawarty w tytule. Premiera gry została ustalona na sierpień 2014 roku.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

  • barracudo

    Jeśli to okaże się prawdą, to będzie to kastracja poczyniona z premedytacją. Porównań po premierze na pewno nie zabraknie więc dowiemy się czy to co mówi owy pan to tylko gadka marketingowa czy też świadome obniżenie detali dla wer. PC

0 Shares
Share
+1
Tweet