Killing Floor 2 nie spodoba się obrońcom moralności

Grę studia Tripwire Interactive cechuje ogromna dawka brutalności.

Produkcja będzie shooterem skupiającym się na kooperacyjnej walce z mutantami. Fabuła rzecz jasna nie będzie odgrywać ważniejszej roli, stanowiąc pretekst by móc z czystym sumieniem eksterminować hordy monstrów. Nasze sukcesy nagradzane będą pieniędzmi, które posłużą do zaopatrzenia się w uzbrojenie, podnoszące wartość bojową.

Co sprawia, że tytułu nie można polecić osobom, które nie ukończyły 18 roku życia? System mechaniki obrażeń. Ciała maszkar składać się będą z różnych części, a każdy nasz pocisk przebijający pancerz przeciwnika, trafiając w określony organ widowiskowo go uszkodzi bądź zmiażdży. Rzecz jasna nie trzeba wspominać o litrach posoki, wypływającej z wrogów.


Tytuł pozwoli nam na rozwijanie naszego protagonisty i wybór nowych umiejętności, warunkujących sposób radzenia sobie z przeciwnikami. Ponadto gra będzie zarówno przyjazna dla hardkorowców i mniej zaprawionych w bojach graczy, oferując kilka zasadniczo różniących się poziomów trudności. Killing Floor 2 tworzone jest z myślą o komputerach osobistych (PC).

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

2 Shares
Share2
+1
Tweet