Kiedy zmienna pogoda w DriveClub? Co dostaniemy w darmowym DLC?

Evolution Studios wydało nowy komunikat w sprawie swojej gry. Tym razem to dobre wiadomości.

Przez problemy z serwerami DriveClub, które rozpoczęły się w dniu premiery tytułu i nadal nie zostały do końca rozwiązane, wciąż czekamy na system zmiennych warunków pogodowych. Mieliśmy go dostać już dawno temu, lecz jak dobrze wiecie, Evolution Studios ma teraz inne sprawy na głowie.

Niektórzy zaczynali już wątpić, czy deweloper zdąży ze zmienną pogodą w DriveClub do końca grudnia. Jednak dzisiejszy komunikat daje promyk nadziei. – System zmiennej pogody wciąż jest w fazie przygotowania, lecz jego premiera nastąpi jeszcze w tym roku – informuje Evolution Studios.

Deweloper nadszarpnął ostatnimi czasy zaufanie graczy, więc zakładając, że nie chce pogorszyć sytuacji, powinien dotrzymać słowa.

Zresztą, już w zeszłym tygodniu otrzymaliśmy informację, że w ramach przeprosin za wszystkie problemy z DriveClub, gracze dostaną darmowe dodatki. Właśnie pokazano zwiastun jednego z nich (filmik poniżej). Szkoda tylko, że nadal cisza w eterze, jeśli chodzi o darmową wersję DriveClub dla subskrybentów PS Plus.

Nowe samochody w DriveClub. Dodatek do pobrania za darmo w przyszłym tygodniu

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: