Listopadowe DLC do DriveClub za darmo, w ramach przeprosin

Evolution Studios stara się ostudzić wściekłość graczy.

Problemy techniczne związane z DriveClub jeszcze nie zostały do końca rozwiązane i deweloper informuje, że nadal ostro pracuje nad aktualizacją serwerów.

Aby nieco uspokoić osoby, które kupiły DriveClub, Evolution Studios proponuje prezent. Za darmo dostaniemy wszystkie DLC, które były zaplanowane na ten miesiąc. Otrzymamy zatem bez dodatkowych opłat 5 nowych samochodów, 22 tour eventy, 10 trofeów i 10 nowych wzorów na karoserię. Wszystko zostanie wypuszczone 26 listopada.

Żeby było sprawiedliwie, zapowiedziano również cztery dodatkowe paczki dla posiadaczy Season Pass, które trafią do nich w lipcu przyszłego roku.

Zapowiedziano jednocześnie, że już we wtorek – 18 listopada – DriveClub dostanie nową aktualizację. Będzie kilka poprawek oraz tryb fotograficzny. Dodatkowo otrzymamy trzy nowe trasy (India – Yedepalli, Scotland – Wester Ross, Chile – Los Pelambres). Pojeździmy na nich w trybie online oraz offline, również w opcji reverse.

Nadal nie podano, kiedy zadebiutuje darmowa wersja DriveClub w PS Plus. Najpierw Evolution Studios chce uporać się z usterkami serwerów.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: