Kiedy premiera Uncharted 4? Poznaliśmy orientacyjny termin

Od przesunięcia daty premiery Uncharted 4 nie słychać o tytule za wiele. Nowe informacje pojawiły się niespodziewanie na spotkaniu Sony z inwestorami.

Ponad dwa miesiące temu Bruce Straley i Neil Druckmann z Naughty Dog poinformowali, że Uncharted 4: A Thief’s End nie ukaże się w czerwcu tego roku. Twórcy tłumaczyli się standardowo: Potrzebujemy więcej czasu na dopieszczenie szczegółów gry. Podano wówczas, że w nowe przygody Drake’a zagramy dopiero w przyszłym roku. Kiedy konkretnie?


Dokładniejszy termin wydania gry zdradzono na spotkaniu Sony z inwestorami. Andrew House zaznaczył na nim, że Uncharted 4 pojawi się do końca trwającego roku finansowego firmy. Tym samym zdradzono, że tytuł zadebiutuje do 31 marca 2016 roku, bo właśnie wtedy kończy się wspomniany okres.

Na pokazanym podczas spotkania slajdzie widać również (screen poniżej), że Sony zamierza poświęcić najbliższe miesiące rozwojowi swoich usług: PlayStation Now, PlayStation Vue oraz PlayStation Music with Spotify.

Miejmy nadzieję, że na czerwcowych targach E3 poznamy już konkretną datę premiery Uncharted 4. Na jaki miesiąc stawiacie?

Uncharted 4: A Thief's End
Uncharted 4: A Thief’s End

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

29 Shares
Share29
+1
Tweet