Kampania Titanfall 2 potrwa 8 godzin

Kampania Titanfall 2 potrwa 8 godzin
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 Wideo XOne

Respawn Entertainment zdradza nowe szczegóły odnośnie Titanfall 2.

Kampania w Titanfall 2 ma wystarczyć na około 8 godzin zabawy dla pojedynczego gracza – przekazał producent gry Drew McCoy podczas niedawnego spotkania prasowego.

Nie będzie tutaj dialogów czy eksplozji na kilka minut na raz. Kampania będzie miała około 8 godzin, w zależności od tego, jak dobry jesteś i na jakim poziomie trudności grasz. To bardzo konkretna kampania – mówił McCoy.

8 godzin to całkiem sporo jak na grę, która skupia się przede wszystkim na rozgrywce sieciowej. Będzie to też więcej niż w najnowszej odsłonie Call of Duty.

Przy okazji wydarzenia, pokazany został ponad czterominutowy materiał wideo z rozgrywki w trybie kampanii w Titanfall 2.

Titanfall 2 – zapraszamy na gameplay z trybu multiplayer

Studio Respawn Entertainment obiecało, że rozgrywki sieciowe w Titanfall 2 będą jeszcze bardziej rozbudowane niż w pierwszej części dzięki sześciu nowym Tytanom, bogatym możliwościom personalizacji, nowemu uzbrojeniu pilotów oraz Tytanów, dodatkowym opcjom zmiany wyglądu i systemowi rozwoju postaci.

Jak taka sieciowa walka prezentuje się w praktyce? Możemy to zobaczyć dzięki YouTube’rowi skrywającemu się za nickiem Titanfall Legends – Titanfall 2 News/Hype!, który wrzucił na wspomniany kanał trwający blisko cztery minuty materiał z multi do omawianej produkcji. Będzie sporo akcji zarówno z użyciem robotów, jak broni dzierżonych przez żołnierzy. Zobaczymy również linkę z hakiem, dzięki której można np. w szybki sposób dostać się na wyższe konstrukcje.

Titanfall 2 – darmowa zawartość i polska wersja

Deweloper zapowiedział, że wszystkie nowe mapy oraz tryby, które zostaną wydane po premierze Titanfall 2, trafią do graczy zupełnie za darmo. Zatem jest to kolejna świetna wiadomość po ujawnieniu, że gra otrzyma kampanię fabularną.

Ponadto polski oddział Electronic Arts podał, że Titanfall 2 będzie dostępne w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej. Spodziewamy się więc profesjonalnego dubbingu postaci. Zorganizowano również konkurs, w którym do wygrania są słuchawki Logitecha oraz występ w polskiej wersji gry Titanfall 2. Szczegóły opisywaliśmy w tym newsie.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie