Już w czerwcu GRID: Autosport trafi na rynek!

Studio Codemasters opublikowało także screeny.

Wszystkim miłośnikom motoryzacji zapewne seria GRID nie jest obca. Kolejna odsłona gry będącej duchowym spadkobiercą kultowych wyścigów cyklu Toca Race Driver, zostanie niebawem wydana. Platformami docelowymi będzie: PC, Xboks 360 oraz PlayStation 3.


Nowa odsłona pozwoli nam pościągać się po ponad 100 trasach, także w nocnych sceneriach. Ogólnie zostaną nam udostępnione aż 22 różne lokacje w których będą się odbywać wyścigi. Udostępnionych ma być 5 stylów jazdy. Pojawi się także widok z kokpitu, tak upragniony w grach samochodowych przez wielu graczy. Kariera natomiast skoncentrowana będzie wokół pozyskiwania sponsorów i rzecz jasna zwyciężania w zawodach.

Tryb multiplayer pozwoli nam na dołączenie do klubów, będących odmianą klanów znanych z gier MMO. Swoją pozycję w światowym rankingu sprawdzimy natomiast za pośrednictwem usługi RaceNet. Ciekawą opcją będzie również uczestniczenie w cotygodniowych wyzwaniach.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

2 Shares
Share2
+1
Tweet