Już 50 mln graczy sięgnęło po Hearthstone

Nowe rozszerzenie wprowadza 134 karty do popularnej na całym świecie cyfrowej karcianki od Blizzard Entertainment.

Debiut dodatku to także dobra okazja do podsumowania dotychczasowej drogi Hearthstone w świecie gier. Jak podaje Blizzard, jest ich już 50 mln. Trzecie rozszerzenie o tytule Przedwieczni Bogowie, już można pobierać, więc zapewne przyniesie zalew kolejnych graczy. Gracze z całego świata mogą dodać do swojej kolekcji i korzystać w walce ze 134 nowych, wynaturzonych i oplątanych mackami kart, wśród których znajdują się legendarni Przedwieczni: C’Thun, N’Zoth, Yogg-Saron i Y’Shaarj.

To przyprawiające o dreszcze rozszerzenie wywraca całą dotychczasową wiedzę na temat Hearthstone do góry nogami. Zaprzyjaźnieni sprzymierzeńcy ulegli podstępnym podszeptom, pojawiły się nowe potwory, a na arenę zdarzeń ponownie wkroczyli Przedwieczni Bogowie Azeroth, aby roztoczyć swoje złowrogie wpływy i całkowicie odmienić losy potyczek dzięki swoim specjalnym mocom.


Szczególnie chętny do podzielenia się swoimi darami z bywalcami karczmy jest C’Thun – gracze otrzymają kartę tego legendarnego boga, a także dwie karty o nazwie „Krzewicielka Zła” w pierwszym otwartym pakiecie z rozszerzenia Przedwieczni Bogowie.

Źródło: Blizzard

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

5 Shares
Share5
+1
Tweet