Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Just Dance 2019 – premierowy zwiastun składa hołd wewnętrznej potrzebie tańca

Czterdzieści nowych  utworów wkracza „z finezją” na konsole, a kolejnych ponad 400 jest dostępnych w Just Dance Unlimited.

Dziś firma Ubisoft ogłosiła, że Just Dance 2019 jest już dostępna w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce, na Nintendo Switch, Wii U, Wii, Xbox One, Xbox 360 i PlayStation 4. Just Dance 2019 będzie dostępne w Wielkiej Brytanii od 26 października.

W związku z premierą Just Dance 2019, Ubisoft udostępniło reklamę telewizyjną „Rytm”, przedstawiającą wizję tańca i ujawniającą prawdziwe powody, dla których ludzie uwielbiają tańczyć. Reklamę wyreżyserował nagradzany Gary Freedman (drugi najczęściej nagradzany reżyser reklam według Gunn Report), a za produkcję odpowiada La Pac. Film ten składa hołd wewnętrznej potrzebie tańca i jest pełen rzeczywistej, czystej i wszechogarniającej radości, którą niesie ze sobą taniec.

Gracze mogą uwolnić w sobie tancerza, z 40 ekscytującymi nowymi utworami z listy piosenek Just Dance 2019. Zyskają też dostęp do ponad 400 utworów poprzez miesięczny próbny dostęp do Just Dance Unlimited, usługi streamingowej na życzenie (dostępna na Wii U, Xbox One, PS4 i Nintendo Switch), dołączony do każdej kopii.

Just Dance 2019 jest bardziej przystępne i przystosowalne niż kiedykolwiek. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, Just Dance 2019 rozpoznaje taneczne zwyczaje gracza i sugeruje konkretną zawartość, która może mu się spodobać. Dostępna jest gotowa playlista i rekomendacja na każdy nastrój i chwilę, dzięki czemu gracze mogą z łatwością personalizować swoje imprezy Just Dance. Dzięki specjalnym playlistom i trybowi online World Dance Floor (dostępnemu na wszystkich platformach obecnej generacji), gracze mogą być zawsze na czasie, a zupełnie nowy ekran główny staje się centralnym elementem świata Just Dance!

Kids Mode też powraca i jest przeznaczony dla najmłodszych graczy, którzy mogą skorzystać z 8 nowych choreografii dla dzieci, na które czekają starannie wyselekcjonowane piosenki. Wraca też Sweat Mode pozwalający śledzić postępy i spalanie kalorii.

Nawet sześciu graczy może teraz tańczyć jednocześnie, używając kontrolera Joy-Con na Nintendo Switch albo aplikacji Just Dance Controller (dostępnej na iOS i Android), która pozwala śledzić i punktować taniec poprzez smartfon, na Xbox One i PS4, bez dodatkowych akcesoriów.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%