“Joker: Folie à deux” – nowe zdjęcia z planu. Joaquin Phoenix i Lady Gaga w akcji

oker- Folie à deux - Quinn i Joker
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Prace nad drugą częścią Jokera trwają. Reżyser Todd Philips udostępnił dwa nowe zdjęcia z planu. Tak prezentują się główni aktorzy “Joker: Folie à deux”.

Choć premiera “Joker: Folie à deux” ma mieć miejsce 4 paź∂ziernika 2024, już teraz znamy nieco szczegółów dotyczących filmu. Otóż jednym z wątków fabularnych jest romans pomiędzy tytułowym Jokerem, a Harley Quinn (w tej roli Lady Gaga). Quinn znana jest głównie z komiksów. To psychiatra w Arkham Asylum, która jest zakochana w Jokerze (pomaga mu także w dokonywaniu zbrodni).

“Joker: Folie à deux” w porównaniu do pierwszej części, ma być bardziej musicalem niż filmem akcji i komedią. Nadal jednak za scenariusz odpowiadają Scott Silver oraz Todd Philips. Ten drugi opublikował właśnie dwa nowe zdjęcia z planu, na których widać Jokera i Harley Quinn. Lady Gaga, która w ostatnim czasie zaliczyła sporo udanych kreacji aktorskich, jak chociażby w filmie Gucci, zdaje się nieźle pasować do nowej roli.

“Joker: Folie à deux” – Lady Gaga i Joaquin Pheonix
“Joker: Folie à deux” – Joaquin Pheonix

„Joker” jako jeden z najlepszych filmów uniwersum DC

Pierwsza część „Jokera” zadebiutowała w 2019 roku i od razu zyskała mnóstwo sympatyków. Joaquin Pheonix, który wcielił się w tytułowego zbrodniarza, dostał za tę rolę Oscara – po raz pierwszy w życiu. Tym bardziej interesujące jest, co pokaże druga odsłona filmu, tym bardziej, że twórcy zapowiedzieli pójście w nieco inną konwencję. Sporo emocji wzbudza też tutaj zapewne udział Lady Gagi.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie