Joaquin Phoenix i Lady Gaga pozują na zdjęciach z nadchodzącego musicalu pt. Joker: Folie a deux

joker 2
Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Todd Phillips, reżyser nadchodzącego filmu pt. Joker: Folie a deux, udostępnił trzy nowe zdjęcia promujące produkcję DC. W wielkim stylu pozują na nich Joaquin Phoenix i Lady Gaga.

Joker: Folie à deux” to jeden z najbardziej wyczekiwanych sequeli ostatnich lat. Ostatnio, z okazji Bożego Narodzenia reżyser filmu, Todd Phillips, udostępnił na swoim instagramowym profilu dwa nowe zdjęcia z planu. Teraz, z okazji Walentynek, opublikował trzy kolejne zdjęcia z Jokerem i Harley Quinn, w rolę której wcieli się Lady Gaga. Co można powiedzieć o nowych fotkach? Na pierwszym zdjęciu widzimy Harley oraz Jokera w charakterystycznym makijażu, który znamy z pierwszego filmu. Na drugim, czarno-białym, para wydaje się znajdować w więzieniu, zaś na trzeciej grafice grane przez Phoenixa i Gagę postacie w eleganckim wydaniu tańczą na dachach Gotham City:

Joker 2 – o czym będzie sequel z Joaquinem Phoenikem i Lady Gagą w rolach głównych?

Przypomnijmy, że kontynuacja Jokera z 2019 roku ma być nietypowym sequelem. Pierwszy film opisywany był jako połączenie “Taksówkarza” z “Królem komedii”. “Joker: Folie à deux” zapowiadany jest z kolei jako musical. Autorami scenariusza są Scott Silver i Todd Phillips, czyli duet odpowiedzialny również za pierwszego “Jokera”. Fabuła trzymana jest wciąż w tajemnicy. Wiemy jednak, że w kluczowym wątkiem będzie romans między tytułowym bohaterem, a graną przez Lady Gagę Harley Quinn. Co nieco można jednak wywnioskować po podtytule filmu. Jest to wszak termin medyczny, określający zaburzenie psychiczne, paranoję indukowaną czy też obłęd udzielony, w którym osoba blisko związana z chorym zaczyna podzielać to samo urojenie. Jak więc widać, będzie ciekawie. Jak bardzo, tego dowiemy się już 4 października, kiedy to Joker 2 trafi na ekrany kin.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie