Jest kolejny zwiastun PES 2015. Tym razem w brazylijskich rytmach

Jedno jest pewne. Fani ligi brazylijskiej będą zadowoleni. Ta ma się znaleźć w najnowszej odsłonie Pro Evolution Soccer 2015.

Premiera PES 2015 będzie miała miejsce 13 listopada tego roku na PC, PS3, PS4, Xboksa 360 oraz Xboksa One. Twórcy obiecują szereg nowości, przede wszystkim dla posiadaczy konsol najnowszej generacji. Jak twierdzi Konami, dzięki większej mocy, którą dysponują PS4 oraz Xbox One, udało się usprawnić rozgrywkę.

Przede wszystkim sportowcy będą teraz bardziej inteligentni i bynajmniej nie chodzi tutaj o rozwiązywanie zadań z matematyki, a zachowanie na boisku. Przeciwnicy jak i nasi partnerzy z drużyny, mają lepiej dostosowywać się do zaistniałej na boisku sytuacji. Dzięki temu mecze będą wyglądać bardziej realistycznie. Ponadto gracze mają dostrzec więcej emocji w zachowaniu kibiców na stadionie – spotkania mają być wielkim widowiskiem. To samo jednak obiecuje nam producent FIFY 15. Która z tych gier faktycznie okaże się większym widowiskiem? Przekonamy się już niebawem.

A tymczasem zapraszamy do oglądania najnowszego zwiastuna Pro Evolution Soccer 2015. Są emocje?

Jeśli z kolei jesteście ciekawi wymagań sprzętowych PES 2015 na PC, zajrzyjcie tutaj.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: