Jak będą wyglądały napady w GTA Online? Zobaczcie ponad 100 animacji

0 komentarzy

Okazuje się, że już teraz znajdują się one w kodzie gry.

Rockstar obiecywał, że drużynowe napady w GTA Online pojawią się na wiosnę tego roku. W czerwcu okazało się jednak, że studio anulowało ten termin i nawet nie raczyło podać nowego. – Prace nad dodatkiem zajmują więcej czasu niż przewidywaliśmy – tłumaczyli się wówczas panowie od GTA.

Jednemu z graczy Grand Theft Auto V udało się jednak odnaleźć w kodzie gry przedsmak tego, co najpewniej czeka nas w DLC z napadami. Chodzi o animacje postaci, które na pierwszy rzut oka wyglądają nieco dziwnie, ale gdy się im przyjrzeć, zdradzają ruchy bohaterów otwierających sejfy czy zakładników powalanych na ziemię.

Animacje zostały wygrzebane w kodzie GTA V na Xboksie 360 i prawdopodobnie znajdą zastosowanie w rozszerzeniu. Zapraszamy do oglądania – przy odrobinie wyobraźni możemy wyobrazić sobie, jak będą wyglądały wspólne wyprawy do banków.

GTA Online – animacje kooperacyjnych napadów na bank

Kiedy DLC z napadami trafi w nasze ręce? Być może Rockstar zdradzi datę premiery dodatku podczas targów Gamescom, które startują już 13 sierpnia.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się