Znamy polskie ceny słuchawek Inzone do PS5 i PC. Przedsprzedaż ruszyła

Inzone, czyli nowa marka słuchawek do PS5 i PC z polskimi cenami
Newsy PC PS5

Inzone to nowa marka sprzętu Sony. Trzy modele słuchawek dedykowanych PS5 i PC są obecnie dostępne w przedsprzedaży. Ceny są jednak dość wysokie.

Było trochę przecieków, a potem doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia – Sony przygotowało dla graczy nowy sprzęt. I to nie byle jaki, bo zupełnie nową markę Inzone. Na dobry początek dostaniemy trzy modele słuchawek i dwa monitory. Wszystkie sprzęty dedykowane do PS5, ale też i… PC. Niektórzy specjaliści zwracają uwagę na coraz większe chęci Sony do podboju rynku PC.

Trzeba jednak przyznać, że nowe headsety od Sony wyglądają naprawdę świetnie. Na pierwszy rzut oka widać, że zestawy przyjęły estetykę znaną z PlayStation 5. Firma kusi nas nowoczesnymi technologiami, przede wszystkim systemem redukcji hałasu. Ten dostępny jest wyłącznie w dwóch droższych modelach, które są także bezprzewodowe. Najtańsza wersja może i posiada kabel ani nie zagwarantuje wspomnianej technologii, ale wciąż ma oferować dźwięk przestrzenny 360 stopni.

Inzone H9, H7 i H3 dostępne są już teraz w przedsprzedaży w polskich sklepach. Obecnie znajdziemy je w dwóch elektromarketach – Media Expert i Media Markt. Zainteresowani gracze muszą przygotować od 499 zł za najtańszą wersję do aż 1399 zł. To naprawdę sporo, a jeżeli będziemy chcieli skompletować do zestawu któryś z dwóch nowych monitorów – wyjdzie nam jeszcze więcej.

Inzone w polskich sklepach:

Wszystkie powyższe modele słuchawek zadebiutuję 8 lipca. Wtedy też najpewniej rozpocznie się wysyłka złożonych zamówień. Teraz tylko pozostaje nam czekać na więcej informacji w sprawie dwóch nowych monitorów. Te mają wejść na rynek w dwóch okresach – tańszy model M3 powinien ukazać się zimą 2022 roku, a droższy M9 jest kwestią zapewne kilku tygodni.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie