Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Inter Mediolan został partnerem gry FIFA 21

Włoski klub piłkarski pochwalił się kooperacją z EA Sports. FIFA 21 otrzyma wsparcie Interu Mediolan.

Nie ustają informacje odnośnie ostatecznej liczby drużyn, które będą dostępne w grze FIFA 21. Niektóre kluby znikają, inne z kolei wchodzą we współpracę z EA Sports. Dla przykładu niedawno AS Roma ogłosił, że nie udzieli swojej licencji. Tak samo Juventus Turyn. Oznacza to, że na klub AS Roma będzie się nazywać Roma FC w FIFA 21. Natomiast sami piłkarze mają mieć prawdziwe nazwiska oraz realne statystki.

Inaczej sprawa ma się z Interem Mediolan. Wspomniany klub właśnie udzielił licencji producentowi gry FIFA 21 i dlatego zobaczymy jego piłkarzy grających w oryginalnych barwach oraz z prawdziwym logiem. Oczywiście zachowana zostanie też nazwa klubu oraz dostępny będzie stadion Interu. Ze względu na współpracę z EA, Interu nie zobaczymy w konkurencyjnej grze, czyli PES.

Zwykle to właśnie produkcja Japończyków miała wykupione więcej licencji na kluby piłkarskie. W tym roku zdaje się, że walka pomiędzy FIFA 21 a PES 21 będzie nieco bardziej zacięta.

Premiera gry FIFA 21 będzie miała miejsce 6 października 2020 roku. Gra będzie dostępna tradycyjnie na PC, PS4, XOne, a także na konsole kolejnej generacji – PS5 i Xbox Series X.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się