Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Immortals Fenyx Rising – nowy zwiastun z konkretami rozgrywki

Ubisoft w trakcie imprezy Ubisoft Forward, pokazał nowe materiały z Immortals Fenyx Rising.

Produkcja Gods & Monsters zmienia nazwę na Immortals Fenyx Rising. Gra została osadzona w klimacie greckiej mitologii, a głównym zadaniem gracza jest pokonanie złego Tyfona. W tym samym czasie, musi on również pomagać bogom, których to Tyfon chce wyeliminować. Na swojej drodze spotka między innymi Zeusa i Prometeusza.

Gracz tworzy swoją postać od podstaw, dostosowując wygląd według własnych potrzeb. Gra stawia na przygodę w otwartym świecie, a akcja ukazana jest z perspektywy trzeciej osoby.

Premiera gry zaplanowana jest na 3 grudnia tego roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się