IEM w Katowicach bez udziału publiczności

IEM w Katowicach bez udziału publiczności
Newsy

Koronawirus zbiera żniwa. Śląski Urząd Wojewódzki wydał zakaz udziału publiczności w Intel Extreme Masters 2020 w Katowicach.

Wszyscy, którzy wybierali się na IEM w Katowicach, czeka spore rozczarowanie. Otóż impreza z udziałem publiczności została odwołana. Co prawda turnieje odbywać się będą normalnym trybem (chyba że część drużyn jednak postanowi nie przyjechać), ale pewne jest, że na wydarzenie gracze nie wejdą.

Wojewoda Śląski poinformował o tym za pośrednictwem Twittera w krótkim komunikacie. Nie przekazał jasno, że chodzi o koronawirusa, natomiast nikt nie ma wątpliwości, że to przez zagrożenie epidemiologiczne, IEM dla publiczności się nie wydarzy.

Ci którzy zakupili bilety, będą mogli je zwrócić. Nie wiadomo jednak, jak będzie wyglądać kwestia zwrotów za ewentualne noclegi czy transport, które przecież wielu spośród 170 tys. odwiedzających IEM, musiało sobie zapewnić.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie