HyperX szykuje niespodziankę dla fanów konsol

HyperX ogłosił nawiązanie partnerstwa ze studiem The Coalition, twórcą popularnej gry Gears of War.

HypeX chętnie angażuje się w turnieje oraz eventy, na których obecne jest stoisko producentów Gears of War. Do takich eventów należą E3 w Los Angeles, Comic Con w San Diego, Gamescom w Kolonii oraz nadchodzący PAX West w Seattle.

HyperX wspiera graczy na całym świecie bez względu na tytuł wybranej produkcji czy wykorzystywaną platformę. Co więcej, coraz większe zaangażowanie marki widoczne jest także w segmencie konsol. Na początku roku HyperX ogłosił nawiązanie współpracy z Microsoft, w wyniku której powstały słuchawki HyperX CloudX dedykowane Xbox One. Teraz szykuje coś jeszcze, ale szczegółów niestety nie zdradza.

Z niecierpliwością czekamy na wrzesień, kiedy będziemy mogli pochwalić się owocem naszej współpracy z The Coalition i Microsoft – mówi Jerry Chu, dyrektor licencyjny The Coalition.

HyperX to seria wysokowydajnych produktów Kingston Technology, składająca się z szybkich pamięci DDR3, SSD, przenośnych pamięci USB Flash oraz słuchawek.

HyperX
HyperX

Już ponad milion sprzedanych sztuk gamingowych słuchawek HyperX

Od premiery pierwszego zestawu słuchawkowego w 2014 roku, stale rozwijamy nasze portfolio produktów pod względem wyglądu i dodatkowych udogodnień. Takie działanie pozwoliło nam stworzyć standardy, których oczekują gracze – mówi Edward Baily, business manager regionu EMEA w HyperX.

W związku z rosnącą popularnością profesjonalnej oraz casualowej rozrywki na komputerach, konsolach oraz mobilnych platformach zdecydowaliśmy się postawić na zupełnie nowy poziom komfortu oraz jakości oferowanego dźwięku. Osiągnięcie poziomu miliona sprzedanych egzemplarzy to ogromny sukces, a to dopiero nasze pierwsze kroki – dodaje.

W czerwcu 2016 roku premierę miały słuchawki CloudX, dedykowane konsoli Xbox One, które zostały oficjalnie zatwierdzone przez Microsoft. Tuż po ich premierze HyperX zapowiedział kolejną niespodziankę dla fanów elektronicznej rozrywki – limitowaną edycję wspomnianego zestawu słuchawkowego – HyperX CloudX Revolver Gears of War, który na rynku pojawi się jesienią razem z wyczekiwaną premierą gry Gears of War 4.

HyperX to seria wysokowydajnych produktów Kingston Technology, składająca się z szybkich pamięci DDR3, SSD, przenośnych pamięci USB Flash oraz słuchawek. Opracowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, amatorach overclockingu oraz entuzjastach najszybszych systemów produkty HyperX są znane na całym świecie dzięki wysokiej jakości, wydajności i innowacyjności. Marka HyperX jest zaangażowana w świat e-sportu i sponsoruje ponad 20 zespołów z całego świata. Jest także głównym sponsorem Intel Extreme Masters. Stoiska HyperX można znaleźć na wielu imprezach branżowych, m.in. Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, oraz PAX.

Źródło: HyperX

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.