W październikowym Humble Choice może pojawić się wielki hit ubiegłego roku

Humble Choice październik 2022
Newsy PC

Humble Choice na październik 2022 wycieka. Tym razem jedną z propozycji możemy w pełni nazwać hitem – ubiegłoroczny Deathloop pokazał, na co stać Arkane.

Humble Choice po pewnych rewolucjach związanych z cenami paczek gier ma zaskakująco solidną ofertę. No bo przecież w ubiegłym miesiącu dostaliśmy dość sporo dobrych propozycji, w których z pewnością przoduje Just Cause 4. Jeszcze wcześniej czuliśmy się dość mocno zaskoczeni za sprawą m.in. The Ascent.

Humble Choice na październik 2022 brzmi świetnie!

Tym razem oferta nie jest gorsza. Ba, jest wręcz przeciwnie – w końcu mowa nawet o ubiegłorocznym hicie. Nie jest to jednak potwierdzona oficjalnie oferta. Mimo wszystko źródło przecieku niejednokrotnie pokazało, że doskonale wie, co szykuje dla nas Humble Bundle. Billbil-kun, użytkownik Dealabs dał niedawno znać na temat trzech gier, które mają zawierać się w ofercie na październik. Oczywiście cała paczka ma być większa, choć na razie nie padły konkretne tytuły.

Trzy wymienione przez użytkownika gry to:

  • Deathloop
  • Disciples: Liberation
  • Monster Train

Dobra, ja wiem, że zapewne wielu z Was nie słyszało o Monster Train i w sumie się temu nie dziwię – to indyk polegający na budowaniu talii kart, który z rozkoszą korzysta z dobrodziejstw gatunku roguelike. Disciples: Liberarion to ubiegłoroczna strategia z elementami RPG, która z pewnością zadowoli fanów nie tylko marki, ale i tego gatunku w ogóle. Największą niespodzianką może wydawać się Deathloop.

Tytuł od studia Arkane niedawno pojawił się w ofercie Xbox Game Pass, więc po chwili zastanowienia nie jest nawet aż tak zaskakująca możliwość debiutu w paczce gier za grosze. Deathloop do świetny immersive sim łączący FPS-a ze skradanką bazujący na starej jak świat koncepcji “pętli czasu”. Jako główny bohater musimy dowiedzieć się, cóż za tajemnicze zjawisko spowija wyspę Blackreef i temu zapobiec. Pełną i oficjalną ofertę powinniśmy poznać już jutro.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie