Gra z PlayStation 5 w przyszłym tygodniu w Xbox Game Pass!

PS5-Xbox-Game-Pass
Newsy PC PS5 Xbox Series

Kończy się okres konsolowej ekskluzywności dla bardzo dobrej gry, która obecnie jest dostępna na PlayStation 5 oraz komputerach PC. Mowa o wyśmienitym Deathloop. Zobaczymy ją w Xbox Game Pass.

Po roku konsolowej wyłączności dla PlayStation 5, Deathloop zagości na konkurencyjnych konsolach Xbox Series. Co ciekawsze, strzelankę ogramy w ramach abonamentu Xbox Game Pass zarówno na konsolach, jak i na PC. Będzie to możliwe już w przyszłym tygodniu, a konkretniej – od 20 września 2022 roku.

Deathloop w Xbox Game Pass. Stało się

Warto wspomnieć, że wczoraj wieczorem niektórzy posiadacze sprzętu Xbox zauważyli opcję przedsprzedaży Deathloopa na pulpicie konsoli. Ta doskonała strzelanka od Arkane Studios, którą bardzo wysoko oceniliśmy w naszej recenzji, była wcześniej dostępna na PlayStation 5 oraz PC. Jej premiera odbyła się na tych platformach 14 września 2021 roku. Jednak po tym, jak Microsoft nabył Bethesdę, zaczęto dyskutować, czy po zakończeniu ekskluzywności tytuł nie wskoczy do Game Passa. Było to raczej oczywiste…

Co równie ważne, wersja Deathloop na Xbox będzie zawierała wszystkie ulepszenia, które deweloper wprowadził od czasu premiery gry w zeszłym roku.

Arkane Studios udostępni ponadto bezpłatne aktualizacje Złotej Pętli dla graczy Deathloop. Znajdziemy tam nową broń, nowych wrogów, nowe ulepszenia, rozszerzone zakończenie, międzyplatformowe dobieranie graczy i nie tylko.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie