Wyciekła oferta Humble Choice na marzec 2023. Niektórzy bardzo się ucieszą

Humble Choice marzec 2023 wyciekło. Jest naprawdę nieźle
Newsy PC

Humble Choice marzec 2023 wyciekło za sprawą nieodżałowanego billbil-kuna. Wychodzi na to, że dostaniemy co najmniej dwie spore premiery.

“Spore” nie znaczy jednak “udane”, bo choć ciężko przyczepić się do Jurassic World Evolution 2, to Biomutant nie zyskał zbyt wielu fanów. Do tego jeszcze malutki i niepozorny indyk dla fanów strategii i RPG-ów.

Na Twitterze użytkownik billbil-kun znany m.in. z przedwczesnego ujawniania oferty Prime Gaming czy PS Plus podzielił się nowymi informacjami związanymi z Humble Choice. Z pewnością jest to oferta najmniej popularna z trzech tu wymienionych, ale czasami znajdziemy tam prawdziwe perełki. Za niewielkie pieniądze możemy zdobyć parę często świetnych pozycji, zazwyczaj z co najmniej jedną wielką premierą. Tym razem takiego szału raczej nie będzie, ale nie znaczy to, że jest źle.

Humble Choice marzec 2023 (przeciek):

  • Jurassic World Evolution 2
  • Biomutant
  • Hero’s Hour

Jurassic World Evolution 2 jest drugą częścią dobrze przyjętej strategii o budowaniu i zarządzaniu naszym własnym Parkiem Jurajskim. Tym razem jednak twórcy oddali do dyspozycji graczy parę z góry określonych kampanii, w tym te naśladujące wydarzenia z filmów. Dla fanów tej marki i strategii może to być nie lada gratka. Reszta będzie musiała zadowolić się Biomutant, czyli bardzo głośna gra, która niestety nie okazała się takim hitem, na jaki liczyli twórcy. Warto jednak dodać, że od niedawna gra dysponuje ulepszeniem next-gen, ale dotyczy to raczej wersji konsolowych, a nie PC. Z kolei Hero’s Hour to “połączenie szybkiej strategii turowej z RPG i walkami w czasie rzeczywistym”, które zdobyło swoich fanów, mimo dość przeciętnych ocen.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie