Wyjątkowo dobra oferta. Paczka hitów z “reżyserskim” Death Stranding na czele “po taniości”

Death Stranding
Newsy PC

Poznaliśmy oficjalnie zawartość Humble Choice na kwiecień 2023. “Reżyserski” Death Stranding, gra z Obcym i nie tylko – jest naprawdę dobrze.

Od dłuższego czasu Humble Bundle nas nie rozpieszczało. Może i nie było jakoś szczególnie tragicznie, ale wielu graczy narzekało, że nie znajdują usprawiedliwienia dla wydania tych 9,99 euro (46,76 zł) miesięcznie. To w zasadzie naprawdę tanio, no ale jednak trzeba na tym skorzystać, prawda? Najnowsza paczka na kwiecień wydaje się więc bardzo udaną ofertą dla każdego.

Humble Choice na kwiecień 2023:

  • Death Stranding: Director’s Cut
  • Aliens: Fireteam Elite
  • Rollerdrome
  • Life is Strange 2: Complete Season
  • The Life and Suffering of Sir Brante
  • Monster Prom 2: Monster Camp
  • Revita
  • Founders’ Fortune

Death Stranding w najbardziej kompletnej edycji nie jest jednak jedyną grą, którą warto się zainteresować. Równie interesujące pozycje to choćby Aliens: Fireteam Elite, czyli zadziwiająco solidna gra z Obcym. Jeżeli macie paczkę znajomych, zdecydowanie możecie spędzić tu parę naprawdę udanych godzin. Rollerdrome to z kolei kolejna udana gra multiplayer, tym razem łącząca wrotki, strzelanie i unikatową oprawę graficzną. Wielkim hitem niestety nie zostało, ale szkoda byłoby ją ominąć, bo to kawał solidnej rozgrywki.

Z innych “ciekawostek” mamy też Life is Strange 2 w “kompletnej” edycji. Choć udane, zdecydowanie odstaje od poprzedniej części, a nawet od kontynuacji. Nie znaczy to, że wielbiciele dobrych fabuł nie dostaną tu wciągającego na parę godzin scenariusza. Mamy też Monster Prom 2, czyli grę, której będziecie się wstydzić po tym, jak wciągnie Was na długi czas.

Subskrypcję Humble Choice na kwiecień 2023 znajdziecie w tym miejscu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie