Horizon: Zero Dawn ze sporym patchem na premierę

Wygląda na to, że po ozłoceniu produkcji, trzeba było jeszcze coś poprawić.

Do premiery gry Horizon: Zero Dawn pozostały niecały dwa tygodnie, ale niektórzy gracze już mogli zakupić produkcję. Wszystko przez to, że część sklepów na Bliskim Wschodzie oraz w Ameryce Południowej wyłamało się z umowy i zaczęło sprzedawać grę.

Dzięki temu do sieci trafiły informacje o grze od graczy, którym udało się zakupić Horizon: Zero Dawn. Jeden z użytkowników forum Neogaf o pseudonimie Musician655321 napisał, że gra będzie pobierać patch wielkości 16 GB. Ponadto już na starcie mają się znaleźć odblokowane cztery poziomy trudności: Easy, Normal, Hard i Very Hard. Tę ostatnią informację potwierdził na Twitterze przedstawiciel studia producenckiego Mathijs de Jonge.

My przestrzegamy Was jednak przed czytaniem for typu Neogaf. Po sieci zaczęły już bowiem krążyć informacje na temat zakończenia gry.

Ten zwiastun jeszcze bardziej zachęci Was do zakupu Horizon: Zero Dawn

W sieci wylądował nowy zwiastun zapowiadający Horizon: Zero Dawn – grę na wyłączność przygotowywaną na PlayStation 4. Produkcja już 28 lutego będzie dostępna w sklepach.

Tymczasem zapraszamy Was do zobaczenia kolejnego materiału wideo. Tym razem mamy coś krótkiego, ale bardzo efektownego. Na wideo widać bowiem najważniejsze i zarazem dynamiczne elementy rozgrywki.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.