Horizon: Zero Dawn i Uncharted: The Lost Legacy na PC dzięki usłudze PS Now

Horizon: Zero Dawn i Uncharted: The Lost Legacy na PC dzięki usłudze PS Now
Newsy PC PS4

PS Now zostanie rozszerzona o kolejne gry ekskluzywne dla PS4. Trafią one do abonentów usługi już 2 stycznia 2020.

Na początku 2020 Sony wzbogaci PS Now o trzy pozycje. Będą to:

  • Horizon: Zero Dawn
  • Uncharted: The Lost Legacy
  • Overcooked! 2

Dwa pierwsze tytuły mają być dostępne w usłudze do 7 kwietnia.

Dołączenie tych pozycji do PS Now oznacza, że będzie możliwość zagrania w nie na PC. Oczywiście, jak ma to miejsce w przypadku wszystkich innych gier w usłudze, nie są to wersje przeznaczone na blaszaki – są to tytuły na PS4, do których pecetowcy otrzymują dostęp poprzez serwis streamingowy od Sony.

Tymczasem okazuje się, że wydanie Horizon: Zero Dawn na PC nie jest podobno niemożliwe. Wczoraj pisaliśmy o kolejnym przecieku sugerującym, że gra może otrzymać wersję na komputery osobiste. Chodzi o odpowiedź dziennikarza Kotaku Jasona Schreiera na pytanie dotyczące plotek o Horizon: Zero Dawn na PC. Z krótkiej konwersacji na Twitterze wynika, że pogłoska o pecetowej premierze tytułu jest raczej prawdziwa. Nie są to jednak potwierdzone informacje – by mieć stuprocentową pewność, trzeba będzie poczekać na oficjalną wiadomość od twórców gry.

PlayStation Now to sieciowa usługa, dzięki której gracze mogą wypożyczać na określony czas tytuły udostępniane przez Sony. Pozycje z katalogu PS4 można pobierać do pamięci własnej urządzenia, natomiast gry z konsol starszej generacji dostępne są jako strumieniowany obraz. W ofercie PS Now znajduje się już ponad 700 tytułów z PS2, PS3 i PS4.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie