Dużo czasu spędzimy w zimowym dodatku do świetnej gry z Aloy w roli głównej

Plus nowe umiejętności.

The Frozen Wilds – dodatek do genialnego Horizon Zero Dawn – zadebiutuje na PlayStation 4 już 7 listopada i jak się okazuje, zapewni nam naprawdę wiele godzin zabawy.

Guerrilla Games na łamach DailyStar UK zaznacza, że możemy spodziewać się co najmniej 15 godzin dodatkowej zawartości, a oprócz głównego wątku fabularnego dodatek zaoferuje sporo zadań pobocznych. Poza tym deweloper poinformował, że ​​The Frozen Wilds DLC doda do gry nowe drzewo umiejętności, które zaoferuje wiele nowych możliwości.

Premiery gier w listopadzie. 11 gier, których nie można przegapić

Dodatek kosztuje w PS Store 84 zł (75,60 z PS Plus) i jeśli rzeczywiście starczy na przynajmniej 15 godzinek, cena wydaje się naprawdę przystępna.

The Frozen Wilds to dodatek do gry Horizon Zero Dawn z nowym wątkiem fabularnym, nowymi postaciami i nowymi przygodami w pięknej ale bezwzględnej krainie. Poza północnym pasmem górskim, na ziemiach granicznych plemienia Banuków, przetrwają tylko najwytrwalsi. Teraz te mroźne pustkowia kryją nowe zagrożenie, a dla Aloy – nową tajemnicę, którą bardzo chce rozwikłać.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.