Horizon: Zero Dawn przypomina o nowym roku

Zwiastun, który nie przedstawia gry?

Guerrilla Games pokazało nowy zwiastun nadchodzącego Horizon: Zero Dawn. Niestety nie zobaczymy na nim żadnych nowych fragmentów rozgrywki, a krótkie przypomnienie dotyczące tego, że gra ukaże się w 2017 roku i pokazuje wydarzenia rozgrywające się jeszcze dalej.

Premiera gry została przewidziana na 1 marca w Europie, więc pozostały jeszcze trzy miesiące do debiutu. My już nie możemy się doczekać, aż ten exclusive wyląduje na PlayStation 4. A Wy?


Horizon: Zero Dawn na nowym zwiastunie

Podczas PlayStation Experience zaprezentowano nowy trailer z jednej z najciekawszych gier zmierzających na PS4Horizon: Zero Dawn. Zwiastun przybliża nam obraz świata i mechanicznych zwierząt go zamieszkujących, a poza tym ujawnia ważny element fabuły.

W filmie obejrzymy kilka fragmentów ukazujących rozgrywkę w Horizon: Zero Dawn. Początkowo można zobaczyć tylko ujęcia przedstawiające młodą Aloy polującą na niebezpieczne maszyny, dopiero potem okazuje się, że bohaterka musi rozwiązać tajemnicę, jaką kryje Ziemia.

Tytuł będzie mieć swoją premierę 28 lutego, jednak użytkownicy PC i Xbox One będą musieli obejść się ze smakiem, bo gra wyjdzie tylko i wyłącznie na PlayStation 4.

Obejrzyj jak powstaje świat do Horizon: Zero Dawn

Ekipa z Guerrilla Games stoi przed nie lada wyzwaniem. Wcześniej tworzyło dość liniowe gry, teraz musi się uporać z RPG w otwartym świecie. W Horizon: Zero Dawn będzie można zwiedzić dżungle, ogromne lasy, pokryte śniegiem góry, pustynie oraz ruiny. Sporo tego jak na jeden tytuł. Nie zabraknie też cykli dnia i nocy, które dodatkowo spotęgują obraz różnorodności.

9 minut rozgrywki z Horizon: Zero Dawn

Obejrzyj film, który prezentuje rozgrywkę z nadciągającego Horizon: Zero Dawn. Materiał prezentuje rozszerzoną wersję dema udostępnionego w trakcie tegorocznych targów E3. Można tutaj zobaczyć nieco walki wręcz, a także efektownych finisherów.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

44 Shares
Share44
+1
Tweet