Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Horizon: Zero Dawn na świetnych screenach z wersji PC [GALERIA]

W sieci wylądowała mała paczuszka nowych screenów z pecetowej wersji Horizon: Zero Dawn. Trzeba przyznać, że robią wrażenie.

Guerrilla Games prezentuje screeny z Horizon: Zero Dawn na PC, które przedstawiają szczegółową grafikę w maksymalnych ustawieniach.

Komputerowa wersja hitu z PlayStation 4 będzie obsługiwać ultrapanoramiczne monitory i rozdzielczość 4K. Gra nie będzie posiadała blokady klatek animacji na sekundę, zatem od mocy naszego sprzętu zależy, w jakiej płynności zwiedzimy cudowny świat gry. Otrzymamy również suwak Field of View (FOV), który początkowo nie był planowany, ale widocznie deweloper zmienił ostatecznie zdanie w tej kwestii. Należy również pamiętać, że chociaż Death Stranding obsługiwał DLSS 2.0, w Horizon: Zero Dawn nie zobaczymy tej technologii i jak czytamy na łamach serwisu DSO Gaming, najprawdopodobniej jest to spowodowane partnerstwem między Sony i AMD.

Zerknijcie na screeny, a kto będzie chciał uświadczyć takiej grafiki na swoim monitorze, musi posiadać naprawdę dobry sprzęt. Minimalne oraz zalecane wymagania dla gry publikowaliśmy w tej wiadomości.

Horizon: Zero Dawn na PC zadebiutuje już 7 sierpnia, zamierzacie zagrać?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się