Horizon: Zero Dawn – materiał z rozgrywki z konferencji Sony

Horizon: Zero Dawn – materiał z rozgrywki z konferencji Sony
Filmiki z gier Newsy PS4 Wideo

Jesteście ciekawi jak wygląda Horizon: Zero Dawn w 4K?

Dzisiaj Sony podczas PlayStation Meeting zaprezentowało nową wersję PS4. Mowa o PlayStation 4 Pro, które jest w stanie wyświetlić obraz w grach w rozdzielczości 4K. Była to doskonała okazja dla producenta Horizon: Zero Dawn, aby przedstawić swoją grę.

Mamy więc całkiem interesujący materiał z rozgrywki z Horizon: Zero Dawn. Co ważne, nie był on nigdzie wcześniej publikowany, zawiera więc świeże elementy. Gra prezentuje się bardzo dobrze na PlayStation 4 Pro, ale jesteśmy ciekawi jak w rzeczywistości będzie z płynnościa w połączeniu z 4K.

9 minut rozgrywki z Horizon: Zero Dawn

W sieci pojawił się 9-minutowy filmik, który prezentuje rozgrywkę z nadciągającego Horizon: Zero Dawn. Za grę odpowiada studio Guerilla Games, twórcy całej serii Killzone. Jest więc spora szansa, że również ta produkcja okaże się udana.

Materiał prezentuje rozszerzoną wersję dema udostępnionego w trakcie tegorocznych targów E3. Można tutaj zobaczyć nieco walki wręcz, a także efektownych finisherów.

Produkcja ma być dostępna tylko na PlayStation 4 28 lutego przyszłego roku. Ktoś z was czeka? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie