Horizon: Zero Dawn – historia Aloy

Horizon: Zero Dawn – historia Aloy
Filmiki z gier Newsy PS4

Twórcy w szczegółach przedstawiają bohaterkę.

Guerrilla Games pokazało najnowszy materiał wideo, w którym skupia się przede wszystkim na historii głównej bohaterki o imieniu Aloy. Od razu widać, że będzie to naprawdę ciekawa postać, którą warto poznać.

Twórcy opowiadają o tym, jak wpadli na pomysł związany z kreacją bohaterki, ujawniają część jej opowieści oraz relacje z pozostałymi postaciami. Wygląda na to, że Aloy będzie bardziej złożoną osobowością niż mieliśmy do czynienia w innych grach tego studia.

Zerknijcie na poniższy zwiastun i dajcie znać co sądzicie o nadchodzącym Horizon: Zero Dawn.

Horizon: Zero Dawn na nowym zwiastunie

Podczas PlayStation Experience zaprezentowano nowy trailer z jednej z najciekawszych gier zmierzających na PS4Horizon: Zero Dawn. Zwiastun przybliża nam obraz świata i mechanicznych zwierząt go zamieszkujących, a poza tym ujawnia ważny element fabuły.

W filmie obejrzymy kilka fragmentów ukazujących rozgrywkę w Horizon: Zero Dawn. Początkowo można zobaczyć tylko ujęcia przedstawiające młodą Aloy polującą na niebezpieczne maszyny, dopiero potem okazuje się, że bohaterka musi rozwiązać tajemnicę, jaką kryje Ziemia.

Tytuł będzie mieć swoją premierę 28 lutego, jednak użytkownicy PC i Xbox One będą musieli obejść się ze smakiem, bo gra wyjdzie tylko i wyłącznie na PlayStation 4.

Obejrzyj jak powstaje świat do Horizon: Zero Dawn

Ekipa z Guerrilla Games stoi przed nie lada wyzwaniem. Wcześniej tworzyło dość liniowe gry, teraz musi się uporać z RPG w otwartym świecie. W Horizon: Zero Dawn będzie można zwiedzić dżungle, ogromne lasy, pokryte śniegiem góry, pustynie oraz ruiny. Sporo tego jak na jeden tytuł. Nie zabraknie też cykli dnia i nocy, które dodatkowo spotęgują obraz różnorodności.

9 minut rozgrywki z Horizon: Zero Dawn

Obejrzyj film, który prezentuje rozgrywkę z nadciągającego Horizon: Zero Dawn. Materiał prezentuje rozszerzoną wersję dema udostępnionego w trakcie tegorocznych targów E3. Można tutaj zobaczyć nieco walki wręcz, a także efektownych finisherów.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie