Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Horizon: Zero Dawn doczeka się gry planszowej

Trwa zbiórka na świetny projekt. Mamy wideo!

Stemforged Games pracuje nad nową grą planszową. Tym razem na tapetę wzięło hit z PlayStation 4, czyli Horizon: Zero Dawn. Obecnie trwa zbiórka na Kickstarterze.

Do tej pory udało się uzbierać ponad 540 tys. dolarów. Został więc przekroczony próg, który miał zagwarantować wydanie gry (mowa o 200 tys. dolarów). Kwota wsparcia dla tych, którzy chcą uzyskać podstawową wersję gry, to 130 dolarów. Co dostajemy w zamian?

Wystarczy że zerkniecie na materiał wideo poniżej. Gra widać że ma sporo elementów. Premiera przewidziana jest na wrzesień przyszłego roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%