Horizon: Zero Dawn – 5 minut walki z metalowymi stworami

Horizon: Zero Dawn – 5 minut walki z metalowymi stworami
Filmiki z gier Newsy PS4 Wideo

Twórcy gry skutecznie podsycają atmosferę przed premierą.

Do sieci trafił materiał wideo prosto z gry Horizon: Zero Dawn. Tym razem przepełniony jest walką z dużymi metalowymi stworami i trwa ponad 5 minut. Pod tym względem mechanika rozgrywki zapowiada się całkiem ciekawie, wystarczy popatrzyć na materiał poniżej.

Na Horizon: Zero Dawn będziemy musieli niestety poczekać do kolejnego roku. Premiery spodziewamy się w okolicach pierwszego kwartału. Dokładna data wydania nie została jeszcze potwierdzona przez producenta.

Horizon: Zero Dawn – materiał z rozgrywki z konferencji Sony

strong>Sony podczas PlayStation Meeting zaprezentowało nową wersję PS4. Mowa o PlayStation 4 Pro, które jest w stanie wyświetlić obraz w grach w rozdzielczości 4K. Była to doskonała okazja dla producenta Horizon: Zero Dawn, aby przedstawić swoją grę.

Mamy więc całkiem interesujący materiał z rozgrywki z Horizon: Zero Dawn. Co ważne, nie był on nigdzie wcześniej publikowany, zawiera więc świeże elementy. Gra prezentuje się bardzo dobrze na PlayStation 4 Pro, ale jesteśmy ciekawi jak w rzeczywistości będzie z płynnościa w połączeniu z 4K.

9 minut rozgrywki z Horizon: Zero Dawn

W sieci pojawił się 9-minutowy filmik, który prezentuje rozgrywkę z nadciągającego Horizon: Zero Dawn. Za grę odpowiada studio Guerilla Games, twórcy całej serii Killzone. Jest więc spora szansa, że również ta produkcja okaże się udana.

Materiał prezentuje rozszerzoną wersję dema udostępnionego w trakcie tegorocznych targów E3. Można tutaj zobaczyć nieco walki wręcz, a także efektownych finisherów.

Produkcja ma być dostępna tylko na PlayStation 4 28 lutego przyszłego roku. Ktoś z was czeka? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie