Horizon: Zero Dawn 2 to kwestia czasu?

Horizon: Zero Dawn 2 to kwestia czasu?
Newsy PS4

Według Sony, w nowej marce drzemie bardzo duży potencjał.

Premiera Horizon: Zero Dawn zbliża się wielkimi krokami – gra będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 4 już za dwa tygodnie (1 marca na rynku europejskim).

Nadchodząca produkcja od studia Guerrilla Games od samego początku zdobyła spore zainteresowanie graczy i jak zapewnia Sony, firma jest zadowolona z zamówień przedpremierowych na grę.

Jesteśmy zachwyceni reakcją fanów – przyznał w rozmowie z serwisem MCV Jon Edwards z Sony Interactive Entertainment UK. – Pre-ordery są zgodne z naszymi oczekiwaniami. Gracze wydają się być podekscytowani nowymi doświadczeniami, jakie przyniesie gra. Odzwierciedla się to w zamówieniach przedpremierowych – dodał.

Możliwe, że Horizon: Zero Dawn zapoczątkuje nową serię gier na konsole od Sony. – Nic nie zostało dotychczas ogłoszone, lecz myślę, że istnieje duży potencjał, aby gra rozpoczęła dla nas nową serię. Musimy po prostu poczekać i zobaczyć – zaznacza Jon Edwards.

Na co poczekać? Oczywiście, na wyniki sprzedaży. Jeśli te okażą się zadowalające, kto wie, czy na rynku nie wyląduje Horizon: Zero Dawn 2. Chcielibyście?

Horizon: Zero Dawn – siedem minut hakowania, walki i eksploracji

Czekając na premierę możemy oglądać kolejny filmik z gry, w którym nasza bohaterka Aloy pochwali się umiejętnością strzelania z łuku, hakowaniem mechanicznych dinozaurów czy jazdą wierzchem na oswojonej gadzinie. Zajrzymy również do jednej z osad, gdzie można chwilę odetchnąć i spotkać innych przedstawicieli ludzkiego gatunku, a na sam koniec wespniemy się na prawdziwego giganta, po którego zhakowaniu odkryjemy kolejny fragment mapy świata.

Horizon: Zero Dawn – mapa świata i świetna reklama TV

Wysokie szczyty pokryte śniegiem, zielone lasy czy kaniony i tereny bardziej pustynne – takie miejsca odwiedzimy w nadchodzącym Horizon: Zero Dawn, które zadebiutuje ekskluzywnie na konsoli PlayStation 4 już za dwa tygodnie. 28 lutego czeka nas premiera światowa, a 1 marca tytuł wyląduje w Europie.

Zerkając na poniższą mapę świata Horizon: Zero Dawn możecie jeszcze zobaczyć, że w każdym regionie znajdziemy główną osadę oraz pomniejsze obozowiska ludzi, którzy w ogarniętym przez inteligentne maszyny świecie przyszłości będą próbowali powrócić na szczyt łańcucha pokarmowego.

Pod mapą wrzucamy z kolei naprawdę niezłą reklamę telewizyjną Horizon: Zero Dawn, która jest emitowana na terenie Wielkiej Brytanii. Filmik przedstawia przemianę wielkiej metropolii w wielkie bagno, które prawdopodobnie sami sobie zgotowaliśmy i teraz należy tylko w nie wdepnąć.

Mapa Horizon: Zero Dawn (kliknijcie prawym przyciskiem myszki i otwórzcie w nowej karcie, by powiększyć).

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie