Stwory z Horizon Forbidden West zaprezentowane na wideo. Techno-fauna żyje, by chronić świat

Horizon Forbidden West - ogromna żmija - PG
PS4 PS5

Dziś na oficjalnym kanale PlayStation udostępniono 2-minutowe nagranie pełne najróżniejszych stworzeń, które gracze napotkają w Horizon Forbidden West. Zobaczcie w akcji czyhające zagrożenia.

W Horizon Forbidden West nie zabraknie technologicznych mutantów, których było już pełno w Zero Dawn. Twórcy znacznie rozszerzyli wachlarz stworów, z których znaczna część stanowi zagrożenie dla Aloy. Świetnie pokazuje to poniższe wideo, dlatego rozsiądźcie się wygodnie i obejrzyjcie całość:

Na Zakazanym Zachodzie rządzą budzące respekt maszyny. Te zaawansowane technologicznie roboty stały się dominującym gatunkiem na Ziemi i stanowią poważne zagrożenie podczas misji Aloy.

– czytamy w opisie filmu

Muszę przyznać, że designerom z Guerilla Games świetnie wychodzi łączenie prehistorycznych gatunków z elementami futurystycznej technologii. Można było to już zauważyć w przypadku “jedynki”, ale powyższy materiał tylko jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że osoby zajmujące się projektowaniem tych mecho-zwierzaków doskonale wiedzą, co robią.

Premiera HFW przewidziana jest na 18 maja 2022 roku. Gra jest tworzona z myślą wyłącznie o konsolach PS4 i PS5. Być może w przyszłości pojawi się także port na PC, ponieważ pierwsza odsłona Horizona otrzymała port na trochę po swoim oryginalnym debiucie. Niestety, na ten moment twórcy nie skomentowali takowego scenariusza.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie