Stwory z Horizon Forbidden West zaprezentowane na wideo. Techno-fauna żyje, by chronić świat

Horizon Forbidden West - ogromna żmija - PG
PS4 PS5

Dziś na oficjalnym kanale PlayStation udostępniono 2-minutowe nagranie pełne najróżniejszych stworzeń, które gracze napotkają w Horizon Forbidden West. Zobaczcie w akcji czyhające zagrożenia.

W Horizon Forbidden West nie zabraknie technologicznych mutantów, których było już pełno w Zero Dawn. Twórcy znacznie rozszerzyli wachlarz stworów, z których znaczna część stanowi zagrożenie dla Aloy. Świetnie pokazuje to poniższe wideo, dlatego rozsiądźcie się wygodnie i obejrzyjcie całość:

Na Zakazanym Zachodzie rządzą budzące respekt maszyny. Te zaawansowane technologicznie roboty stały się dominującym gatunkiem na Ziemi i stanowią poważne zagrożenie podczas misji Aloy.

– czytamy w opisie filmu

Muszę przyznać, że designerom z Guerilla Games świetnie wychodzi łączenie prehistorycznych gatunków z elementami futurystycznej technologii. Można było to już zauważyć w przypadku „jedynki”, ale powyższy materiał tylko jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że osoby zajmujące się projektowaniem tych mecho-zwierzaków doskonale wiedzą, co robią.

Premiera HFW przewidziana jest na 18 maja 2022 roku. Gra jest tworzona z myślą wyłącznie o konsolach PS4 i PS5. Być może w przyszłości pojawi się także port na PC, ponieważ pierwsza odsłona Horizona otrzymała port na trochę po swoim oryginalnym debiucie. Niestety, na ten moment twórcy nie skomentowali takowego scenariusza.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie