Krystyna Czubówna x Horizon Forbidden West. PlayStation Polska pamięta o promocji sprzed lat

Horizon Forbidden West - Aloy i Krystyna Czubówna
PS4 PS5

Jak pewnie wiecie, dziś premiera Horizon Forbidden West. PlayStation Polska dostarczyło tego dnia, można wręcz powiedzieć „ekskluzwyny dla naszego kraju”, zwiastun gry, przy którego wykonaniu gościnnie wzięła udział doceniana polska lektorka – Krystyna Czubówna.

Poniżej możecie zobaczyć polską wersję trailera, który mogliście już zobaczyć przy okazji innego newsa z dzisiaj. Polecam jednak obejrzeć go jeszcze raz, ale w poniższym wydaniu. Odnoszę wrażenie, że cokolwiek przeczytane przez Krystynę Czubównę jest o wiele lepsze od oryginału.

Cofnijmy się w czasie do 2017 roku, kiedy to debiutowało Horizon Zero Dawn. Wtedy to PlayStation Polska przygotowało podobną akcję promocyjną, również z pomocą wymienionej lektorki. Wtedy to nawet pokuszono się o kilka razy dłuższy materiał wideo. Zobaczcie i przekonajcie się, który Wam się bardziej podoba.

Horizon Forbidden West to tytuł ekskluzywny dla konsol PS4 i PS5. Grę od dzisiaj możecie zakupić cyfrowo w PS Store oraz w wydaniu fizycznym w polskich sklepach. Warto pamiętać, że w przypadku kopii cyfrowych łatwo niepotrzebnie przepłacić o 40 zł. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.


Fotografia: Wikipedia, 2007 rok

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie