Dziś premiera Horizon Forbidden West. Recenzje, zwiastun premierowy i linki do sklepów, gdzie kupicie grę

Horizon Forbidden West - concept art - słoń i Aloy
PS4 PS5

Nastał ten wielki dzień. 18 luty 2022 roku to data debiutu Horizon Forbidden West, czyli kontynuacji Horizon Zero Dawn z 2017 roku. Guerrilla Games nareszcie wydało swój kolejny tytuł, który zapowiada się na wielki hit konsol PlayStation – tak przynajmniej można sądzić na podstawie recenzji.

Jak to bywa w przypadku premier dużych gier na sprzęty „niebieskich”, nie mogło dzisiaj zabraknąć świeżego zwiastuna kolejnych przygód Aloy. Zobaczcie najnowszą zajawkę-wideo, która ma zachęcić po sięgnięcie i po tę odsłonę:

Horizon Forbidden West zbiera naprawdę pozytywne oceny. W momencie publikacji tego tekstu w serwisie Metacritic wydanie na PS5 zyskało 89 punktów metascore w skali 100, co świadczy o naprawdę dobrym wyniku. Szczególnie polecamy zapoznać się z naszą recenzją, w której jeden z naszych redaktorów opisał swoje dziesiątki godzin z produkcją.

Poniżej zamieszczam listę sklepów, w których między innymi możecie zakupić HFW na PS4 i PS5. Uwaga – pamiętajcie, że grze przysługuje darmowa aktualizacja do wydania next-genowego, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by nabyć pudełko z wersją na PS4, mając PS5.

Warto wspomnieć o nieco zawiłej sprawie wydania cyfrowego, które możecie nabyć w PS Store. Jest szansa, że kupując stamtąd kopię nowego Horizona wydacie niepotrzebnie dodatkowe 40 zł. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

To jak? Horizon Forbidden West już kupione? A może planujecie jeszcze poczekać z zakupem? Jeśli dalej się wahacie, polecam obejrzeć materiał z pierwszych 3 godzin rozgrywki. Link do niego znajdziecie tutaj.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie