Horda zombie z Dead Nation zaatakuje na PS Vita. Jutro premiera

Mroczny survival horror jest już dobrze znany posiadaczom PS3 oraz PS4. Teraz trafi również na handhelda Sony. Podobnie jak na stacjonarnych konsolach, tak i przenośna wersja gry będzie dostępna jedynie w wersji cyfrowej.

Zasady w Dead Nation są bardzo proste – trzeba przetrwać. Tajemniczy wirus przemienił bowiem ludzkość w krwiożercze zombie. Jako nieliczny z ocalałych stajemy do walki, w której wygraną jest własne życie. Akcję obserwujemy z góry, mamy spory arsenał giwer do wyboru (strzelba,  karabiny maszynowe, granaty czy miotacz ognia) oraz tryb multiplayer, jeśli nie lubimy grać samotnie.


Wersja gry na PS Vitę pojawi się w sklepie PlayStation Network 16 kwietnia. Cenę ustalono na 8 euro (około 34 zł). Kupimy też DLC, zatytułowane Road to Devastation. Dodatek kosztuje 4 euro (około 17 zł). Jak to zwykle bywa – w zestawie wyjdzie taniej. Decydując się na Dead Nation + DLC, wydamy jedynie 10 euro (około 42 zł).

Dead Nation na PS Vitę – zobacz trailer

Na koniec warto zaznaczyć, że posiadacze gry na PlayStation 3, wersję na handhelda dostaną za darmo, w ramach Cross Buy. Szkoda, że nie dotyczy to tych, którzy przycinają w Dead Nation na PlayStation 4.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • run21

    To trzeba dzisiaj wydać trochę kaski. Wygląda na fajna gierkę 🙂

2 Shares
Share2
+1
Tweet