Horda zombie z Dead Nation zaatakuje na PS Vita. Jutro premiera

Horda zombie z Dead Nation zaatakuje na PS Vita. Jutro premiera
Newsy PS Vita
dead-nation Mroczny survival horror jest już dobrze znany posiadaczom PS3 oraz PS4. Teraz trafi również na handhelda Sony. Podobnie jak na stacjonarnych konsolach, tak i przenośna wersja gry będzie dostępna jedynie w wersji cyfrowej.
Zasady w Dead Nation są bardzo proste - trzeba przetrwać. Tajemniczy wirus przemienił bowiem ludzkość w krwiożercze zombie. Jako nieliczny z ocalałych stajemy do walki, w której wygraną jest własne życie. Akcję obserwujemy z góry, mamy spory arsenał giwer do wyboru (strzelba,  karabiny maszynowe, granaty czy miotacz ognia) oraz tryb multiplayer, jeśli nie lubimy grać samotnie. Wersja gry na PS Vitę pojawi się w sklepie PlayStation Network 16 kwietnia. Cenę ustalono na 8 euro (około 34 zł). Kupimy też DLC, zatytułowane Road to Devastation. Dodatek kosztuje 4 euro (około 17 zł). Jak to zwykle bywa - w zestawie wyjdzie taniej. Decydując się na Dead Nation + DLC, wydamy jedynie 10 euro (około 42 zł).

Dead Nation na PS Vitę - zobacz trailer

Na koniec warto zaznaczyć, że posiadacze gry na PlayStation 3, wersję na handhelda dostaną za darmo, w ramach Cross Buy. Szkoda, że nie dotyczy to tych, którzy przycinają w Dead Nation na PlayStation 4.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie