W końcu dostaniemy pierwszy pokaz rozgrywki z Hogwarts Legacy. Zapisujcie datę wydarzenia

Hogwarts Legacy - ultra rzadkie wydarzenie uchwycone na filmiku
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Już w tym tygodniu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie State of Play. W końcu zaprezentowany zostanie pierwszy gameplay z Hogwarts Legacy!

Twórcy obiecali, że poznamy więcej szczegółów i swojej obietnicy dotrzymują.

Hogwarts Legacy na pierwszym pokazie

Nowa produkcja od Avalanche Software prezentuje się niezwykle interesująco, a już szczególnie dla fanów Harry’ego Pottera. Pierwsza tak duża osadzona w świecie wykreowanym przez J.K. Rowling gra ma więc zadebiutować już w tym roku. Szkoda jednak, że do tej pory nie poznaliśmy praktycznie żadnych szczegółów na jej temat.

To wkrótce się zmieni. I pisząc “wkrótce”, mam na myśli – “już w tym tygodniu”. PlayStation wraz z twórcami gry zapowiedzieli specjalną edycję State of Play. Wydarzenie w całości będzie poświęcone oczekiwanej pozycji.

Już 17 marca (czwartek) o godzinie 22:00 czasu polskiego rozpocznie się stream SoP. Jak informują organizatorzy na blogu PlayStation, całość trwać ma około 20 minut. Nie należy więc się spodziewać zbyt długiego eventu, jednak aż 14 minut poświęconych zostanie na pierwszy pokaz rozgrywki. Zgaduję, że w jego trakcie twórcy omówią najważniejsze założenia rozgrywki i przybliżą nam samą istotę gry.

Wydarzenie obejrzyjmy w internecie Obejrzycie je na oficjalnym kanale Twitch lub w serwisie YouTube. Mamy nadzieję, że warto było czekać tyle czasu i w końcu poznamy więcej ciekawych informacji na temat tej wyczekiwanej pozycji.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie