Hogwarts Legacy dostanie quest na wyłączność dla graczy PlayStation

Hogwarts Legacy na PlayStation dostanie ekskluzywnego questa
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Gracze PlayStation mogą liczyć na nieco więcej gry niż reszta. Hogwarts Legacy dostać ma ekskluzywny quest wyłącznie na konsole PS5 i PS4.

Hogwarts Legacy nabiera kształtów i prezentuje się naprawdę atrakcyjnie. Gracze na PC niestety nie mają się za bardzo z czego cieszyć, bo przedstawione właśnie wymagania sprzętowe są zadziwiająco wysokie. Niestety, w zamian za to nie mogą oni liczyć na dodatkowe atrakcje. Te nie ominą jednak posiadaczy PlayStation.

Niedawno przedstawiciel studia Avalanche Software potwierdził, że gracze na PS4 i PS5 mogą liczyć na dodatkowe atrakcje. Chodzi o specjalny quest, niedostępny na innych platformach.

Zadanie na wyłączność PlayStation jest dołączane do każdej wersji gry na PlayStation. Nie jest ono związane z zamówieniem przedpremierowym. Zamówienie przedpremierowe na PlayStation pozwoli Ci zdobyć przepis na eliksir Felix Felicis. Więcej szczegółów już wkrótce.

wyjaśnia na Twitterze Chandler Wood z Avalanche Software

Na ten moment nie znamy więcej szczegółów, ale pojawiły się też inne ciekawe doniesienia związane z edycją kolekcjonerską gry. Ta zaoferować ma dodatkowe zadanie „Hogsmeade Haunted Shop” (które może dotyczyć m.in. Wrzeszczącej Chaty, ale to tylko domysły). Quest pojawił się jako dostępny dla posiadaczy edycji kolekcjonerskiej na PlayStation i Xbox, ale być może jest to błąd i właśnie o to zadanie chodziło przedstawicielowi z Avalanche. Jeżeli nie – poboczne zadanie może okazać się zablokowane za swego rodzaju paywallem. Na razie musimy jednak poczekać na więcej informacji w tej sprawie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie