Hogwarts Legacy obchodzi pierwszą rocznicę. Z tej okazji kiepskie wieści dotyczące wyczekiwanego DLC

Dziedzictwo Hogwartu Nawiedzony Sklep w Hogsmeade
Newsy PC Switch Xbox Series

Dokładnie przed rokiem i dwoma dniami zadebiutowało Dziedzictwo Hogwartu. Gra odniosła ogromny sukces, nic więc dziwnego, że fani wyczekują wieści na temat jakichkolwiek nowych DLC. Dziś mamy kolejne takie wieści, niestety – przykre.

Na początku tego miesiąca w sieci pojawiła się informacja, że już niebawem do wszystkich graczy trafi „nowe” DLC do Dziedzictwa Hogwartu. Nowe jest ujęte w cudzysłowie, ponieważ tak naprawdę chodzi o stary fragment gry, który dotąd dostępny był wyłącznie jako ekskluzywny dla platformy PlayStation. Mowa naturalnie o Haunted Hogsmeade – misji, w której przejmujemy sklepik umiejscowiony w tytułowej wiosce Hogsmeade, w którym to zaszył się złośliwy Poltergeist.

Dziedzictwo Hogwartu: Nawiedzony Sklep w Hogsmeade – DLC opóźnione

Kilka dni temu mieliśmy już w zasadzie pewność, że darmowy dodatek jeszcze w lutym tego roku wyląduje na wszystkich pozostałych (innych niż PlayStation) platformach. Niestety okazuje się, że tak się nie stanie. Co więcej – nie wiadomo dokładnie, na kiedy przesunięto tę aktualizację. W przestrzeni pojawiła się jedynie informacja o „summertime” (okres letni). Posiadacze kopii gry na PC, Xboksa oraz Switcha muszą więc uzbroić się w jeszcze nieco cierpliwości. Jak zauważają rozczarowani gracze na Reddicie: „Wydawca zapewne otrzymał nieco grosza od Sony, za utrzymanie dodatku jako ekskluzywnego dla PS jeszcze przez jakiś czas”. Cóż… Za rękę nikogo nie złapaliśmy, ale trzeba przyznać, że teoria brzmi wiarygodnie…

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie