Hogwarts Legacy z nową zawartością, w tym świetnym questem z PlayStation dla każdego

Hogwarts Legacy dostanie mnóstwo nowej zawartości | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Hogwarts Legacy na każdej platformie ma otrzymać ekskluzywny quest z PlayStation. Co więcej, twórcy zapowiadają nową zawartość i aktualizacje.

Avalanche Software na Twitterze przyznało, że z okazji zbliżającej się rocznicy wydania Hogwarts Legacy, gra ma dostać nową zawartość. I chodzi tu nie tylko o ekskluzywnego questa z PlayStation, który staje się dostępny dla wszystkich. To świetna wiadomość dla fanów!

Hogwarts Legacy z nową zawartością w 2024 roku

Niedawno Warner Bros. przyznało jednoznacznie, że najpewniej doczekamy się drugiej części niezwykle udanego i bestsellerowego (pod historycznym kątem!) Dziedzictwa Hogwartu. Teraz Avalanche Software uchyliło rąbka tajemnicy. Zdaniem dewelopera, w 2024 roku czeka nas nowa zawartość do gry. I nie chodzi tu wyłącznie o wcześniej ekskluzywnego questa z PlayStation, ale i o więcej mechanik i aktualizacji.

Zbliżając się do rocznej rocznicy HL, chcieliśmy poinformować naszą społeczność, że zawartość Hogwarts Legacy dostępna wyłącznie na PlayStation będzie dostępna na innych platformach jeszcze tego lata, wraz z dodatkowymi aktualizacjami i funkcjami gry. Bądź na bieżąco w nadchodzących miesiącach, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co pojawi się w HL w tym roku.

czytamy w poście

Twórcy ucieszyli graczy, bo zdaniem wielu ekskluzywny wcześniej quest jest jednym z najlepszych w grze. Nie dziwi więc, że i większa liczba graczy chciałaby się z nim zapoznać. Na razie nie znamy więcej szczegółów, ale to z pewnością nie koniec przygód fanów Harry’ego Pottera.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie