Hogwarts Legacy oficjalnie bez jednego z największych problemów dzisiejszych gier

Hogwarts Legacy - grafika
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Kupujesz grę bez trybu multiplayer za prawie 300 złotych, wkładasz do napędu, grasz przez kilka godzin i… wyskakuje Ci okienko proponujące zakup wirtualnej waluty za prawdziwe pieniądze. Takich przygód nie doświadczysz w Hogwarts Legacy.

Community Manager z Avalanche Software potwierdził na Twitterze, że w grze nie pojawią się mikropłatności w żadnej postaci. Taką samą informację znajdziemy też na oficjalnej stronie gry.

Widzieliśmy, że pojawiło się to pytanie i chcemy wyjaśnić tę kwestię.
W Hogwarts Legacy nie ma żadnych mikrotransakcji.

– napisał Community Manager Avalanche Software na Twitterze

Obawy o mikropłatności pojawiły się przy okazji wczorajszego pokazu gry. Niektóre sekwencje wyglądają jak wyciągnięte rodem z gier mobilnych. Mowa o momentach, w której musimy czekać, na przykład, na wytworzenie danego przedmiotu. Niektórzy obawiali się, że proces będzie dało się przyspieszyć przy użyciu płatnej waluty, ale na szczęście nic takiego nas nie czeka.

Oczywiście niewykluczone, że w tytule tym znajdziemy prędzej czy później DLC lub większe płatne dodatki. Na ten moment możemy być jednak spokojni o brak zbędnych zapychaczy, które wyciągałyby od nas gotówkę.

Produkcja zadebiutuje w święta bieżącego roku. Zagramy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i S oraz Nintendo Switch.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie