Ktoś chętny na lewitującą różdżkę? Polska cena kolekcjonerki Hogwarts Legacy jest niebywale wysoka

Hogwarts Legacy - znamy polską cenę edycji kolekcjonerskiej z różdżką
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Mimo to i tak jest niższa od tego, czego się spodziewaliśmy. Możemy już teraz składać zamówienia przedpremierowe na Hogwarts Legacy w specjalnej edycji.

Jakiś czas temu pisaliśmy o ujawnieniu kolekcjonerskiej edycji Hogwarts Legacy. Wielce oczekiwany tytuł osadzony w uniwersum Wizarding World doczeka się wyjątkowej, ale też wyjątkowo drogiej kolekcjonerki. Co ciekawe, można już ją zamawiać w Polsce.

W zagranicznych sklepach jej cena wynosiła 499,95 dolarów australijskich, czyli ponad 1600 złotych. To naprawdę sporo, nawet za tak opasłe wydanie. Teraz wiemy jednak, że cena w Polsce nie będzie tylko trochę mniej zaporowa. Już teraz możemy składać zamówienia na tę edycję w dwóch sklepach z grami: 3kropki oraz Gamefinity. W obydwu cena wynosi 1399 zł.

Nie jest to z pewnością niski koszt. Na szczęście sama zawartość nieco to rekompensuje. W końcu dostaniemy tam lewitującą różdżkę. Dokładnie tak – chodzi o replikę różdżki magicznej unoszącej się nad specjalną podstawką stylizowaną na książkę. Wygląda to świetnie i stanowi nie lada atrakcję dla fanów uniwersum Harry’ego Pottera. Tylko czy nawet oni są w stanie wydać tyle pieniędzy na grę? Przecież reszta dodatków nie jest już aż tak imponująca.

Zawartość edycji kolekcjonerskiej Hogwarts Legacy:

  • Metalowe pudełko z grą (z 72 godzinami wcześniejszego dostępu)
  • Replikę różdżki unoszącej się nad bazą wzorowaną na książkę
  • Pakiet przedmiotów kosmetycznych Dark Arts Cosmetic Set (DLC)
  • Wierzchowca Thestral Mount (DLC)
  • Dostęp do Dark Arts Battle Arena (DLC)
  • Szatę Kelpie Robe (DLC)
  • Czapkę Dark Arts Harrison Pack (DLC)

Mamy tu więc głównie DLC, a steelbook i różdżka to wszystkie „fizyczne” dodatki. Swoją drogą – wszyscy zainteresowani produkcją mogą już teraz sprawdzać oficjalne wymagania sprzętowe tytułu na PC (pod tym adresem). Do tego gracze korzystający z PlayStation dostaną dodatkowe zadanie.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie