Hitman 3 potwierdzony i atrakcje w Hitman 2 na listopad

0 komentarzy

Hitman 3 już się robi i prace nad grą znajdują się już na zaawansowanym stadium!

Studio IO Interactive ma dobre wieści dla fanów Agenta 47. Deweloper ujawnił, przy okazji publikacji planów na listopad dla obecnej odsłony, że nowy Hitman powstaje.

Hitman 3 – zespół pracujący nad grą wciąż rośnie

Po 13 miesiącach pełnego wsparcia i zapewniania zawartości dla Hitman 2 jesteśmy teraz w miejscu, w którym coraz bardziej patrzymy w przyszłość. W rzeczywistości coraz więcej członków zespołu Hitman 2 przenosi się do następnej gry Hitman, która jest już w toku – ujawnia deweloper.

Niestety nie poznaliśmy żadnych szczegółów i nawet nie wiemy, czy Hitman 3 będzie grą na PC i obecne konsole, czy zawita już na next-geny, czyli PS5 i Xbox Scarlett. A może IO Interactive pójdzie na kompromis i przygotuje grę międzygeneracyjną?

Hitman 2 jeszcze nie powiedział ostatniego słowa

Wspomnienie o nowej odsłonie serii nie oznacza, że Hitman 2 nagle zostanie porzucony. Deweloper opublikował plany wsparcia tytułu na listopad (filmik poniżej) i zapewnił, że również w grudniu oraz na początku przyszłego roku możemy liczyć na kolejne atrakcje.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się