Hitman 3 taniec

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

Hitman 3 – postrzelony NPC wywija breakdance’a na balkonie

YouTuber nagrał ciekawy błąd w grze Hitman 3. „Aktywowany” przez Agenta 47 strażnik wykonuje dziki taniec-połamaniec, po czym upada bez życia na posadzce.

Na koncie użytkownika Trzebiat na YouTube można znaleźć wiele ciekawych filmików dotyczących Hitmana 3. Na jednym z najnowszych youtuber pokazuje zabawny błąd. Postrzelony w głowę NPC najpierw leci wysoko do góry, a później wywija serię zabawnych wygibasów. W końcu uchodzi z niego powietrze i pokonany kładzie się na ziemi.

Całość zobaczycie poniżej. Radzimy oglądać z włączonym dźwiękiem, bowiem sytuacji towarzyszy klimatyczna muzyka – bez niej to nie byłoby to samo.

A jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w nową trylogię o Hitmanie, to aktualnie – do 17 października – dostępny jest darmowy trial z jedną z misji w grze. Etap można sprawdzić zarówno na PC, jak i konsolach PS i Xbox. Wszystko, co trzeba mieć, to darmowy zestaw startowy. Szczegóły i potrzebne linki znajdziecie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się