Kojima pokazał prace nad nową grą. Czyżby wyczekiwany sequel dla PlayStation?

Hideo Kojima
PS5

Hideo Kojima podzielił się zdjęciem z prac nad swoją kolejną grą. Reżyser może przygotowywać kontynuację swojej najnowszej marki, czyli Death Stranding.

Na Twitterze Kojimy pojawiło się zdjęcie prezentujące ekrany Sony Mado, z czego na lewym z nich widać salę do sesji motion capture. Co ciekawe, to ta sama sala, którą wykorzystywano chociażby przy God of War i pierwszym Death Stranding. Studio z poniższym pomieszczeniem należy do PlayStation i znajduje się w Los Angeles.

Nie zdziwiłbym się, gdyby Hideo Kojima w istocie pracował już nad Death Stranding 2. Twierdził tak zresztą nawet Norman Reedus, który użyczył swojego ciała i głosu protagoniście pierwszej gry. Kojima niczego jednak jeszcze oficjalnie nie potwierdził.

Niewykluczone też, że powyższe zdjęcie dotyczy prac nad inną grą. Wiemy, że Kojima Productions pracuje nad paroma projektami, z czego jeden może (według plotek) trafić na PS VR2.

Na oficjalną zapowiedź kolejnej gry Kojimy trzeba jeszcze poczekać. Choć Japończyk co rusz chwali się, że praca wre, nie wiemy, co dokładnie szykuje jego studio. Miejmy nadzieję, że szczegóły poznamy już niedługo.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie