Hellblade: Senua’s Sacrifice jeszcze lepsze na PC. Darmowa aktualizacja upiększa grafikę

Hellblade: Senua's Sacrifice - zrzut ekranu
PC

Twórcy Hellblade: Senua’s Sacrifice ogłosili udostępnienie darmowej aktualizacji do swojej produkcji w wersji na PC. Wprowadza ona liczne ulepszenia do gry.

Patch jest dostępny do pobrania już teraz dla każdego posiadacza gry. Choć zmiany nie są gigantyczne, ucieszą osoby, które chcą powtórzyć sobie grę (lub przejść ją pierwszy raz) w odświeżonej oprawie.

Hellblade: Senua’s Sacrifice wzbogaciło się o wsparcie ray tracingu DirectX, NVIDIA DLSS oraz AMD FSR. Dwie ostatnie nowości pozwolą Wam osiągnąć większą liczbę klatek na sekundę bez obniżania ustawień graficznych.

Dodatkowo wprowadzono bardziej standardowe poprawki oprawy. Ulepszenia doczekały się widoczne w świecie gry materiały oraz efekty cząsteczkowe. Dzięki wspomnianemu wcześniej ray tracingowi, również odbicia będą wyglądały lepiej.

Na dokładkę zostawiono usprawnienia dostępności. Od teraz wybierzecie rozdział gry, zmienicie przypisanie wszystkich przycisków na kontrolerze i spersonalizujecie wyświetlane napisy. Wprowadzono też tryb wyświetlania dla osób ze ślepotą barw.

Podobna aktualizacja trafiła do gry w wersji na Xbox Series w sierpniu bieżącego roku. Jej pełny opis znajdziecie w tym artykule.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie